مدیر شبکه جم به قتل رسید/ او کیست؟/ از پادگان اشرف تا شبکه جم +عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : ساعاتی قبل سعید کریمیان مدیر شبکه جم تیوی ترور شد. سابقه سیاسی خانواده کریمیان برای مسئولین رادیو ص... با عنوان : مدیر شبکه جم به قتل رسید/ او کیست؟/ از پادگان اشرف تا شبکه جم +عکس بخوانید :


ساعاتی قبل سعید کریمیان مدیر شبکه جم تیوی ترور شد. سابقه سیاسی خانواده کریمیان برای مسئولین رادیو صدای ایران ایده آل بود و به همین دلیل مطالب و مقالات سعید کریمیان مورد توجه گردانندگان این رادیو قرار گرفت.

مشرق/

 

از ساعاتی پیش خبر قتل سعید کریمیان مدیر شبکه جم به گوش رسید و کانال تلگرامی سینما ‎قتل مدیر این شبکه را تایید کرد.

این کانال تلگرامی نوشت: «سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی در دفتر کارش در استانبول به قتل رسید، در حالیکه درباره صحت و سقم این خبر بحث های زیادی وجود دارد اخبار رسیده حاکی از صحت این خبر دارد و کارمندان شبکه جم در آنتالیا در گفتگو با «سینما» این خبر را تایید کردند.» در ادامه به خلاصه ای از سوابق و فعآلیت های وی پرداخته شده است.

 سعید کریمیان متولد ۱۳۴۸، در شهر مرزی قائن به دنیا آمد. وی تا آغاز جنگ بین ایران و عراق تحصیلاتش را تا دیپلم در همان شهر گذراند. از آن جایی که پدر وی یکی از اعضای گروهک مجاهدین خلق(منافقین) بود در اواخر جنگ و نزدیک عملیات مرصاد به همراه خانواده اش به پادگان اشرف انتقال یافتند.
 

 

ادامه خبر

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 10 ارديبهشت 1396 ساعت: 17:26