مدیر شبکه جم به قتل رسید/ او کیست؟/ از پادگان اشرف تا شبکه جم +عکس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها  ساعاتی قبل سعید کریمیان مدیر شبکه جم تیوی ترور شد. سابقه سیاسی خانواده کریمیان برای مسئولین رادیو صدای ایران ایده آل بود و به همین دلیل مطالب و مقالات سعید کریمیان مورد توجه گردانندگان این رادیو قرار گرفت.

  مشرق/

   

  از ساعاتی پیش خبر قتل سعید کریمیان مدیر شبکه جم به گوش رسید و کانال تلگرامی سینما ‎قتل مدیر این شبکه را تایید کرد.

  این کانال تلگرامی نوشت: «سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی در دفتر کارش در استانبول به قتل رسید، در حالیکه درباره صحت و سقم این خبر بحث های زیادی وجود دارد اخبار رسیده حاکی از صحت این خبر دارد و کارمندان شبکه جم در آنتالیا در گفتگو با «سینما» این خبر را تایید کردند.» در ادامه به خلاصه ای از سوابق و فعآلیت های وی پرداخته شده است.

   سعید کریمیان متولد ۱۳۴۸، در شهر مرزی قائن به دنیا آمد. وی تا آغاز جنگ بین ایران و عراق تحصیلاتش را تا دیپلم در همان شهر گذراند. از آن جایی که پدر وی یکی از اعضای گروهک مجاهدین خلق(منافقین) بود در اواخر جنگ و نزدیک عملیات مرصاد به همراه خانواده اش به پادگان اشرف انتقال یافتند.
   

   

  ادامه خبر

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 10 ارديبهشت 1396 ساعت: 17:26
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها