واکنش سازمان سینمایی به اظهارات قالیباف

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  در پی اظهارات یکی از نامزدهای ریاست‌جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی درباره خانه سینما، روابط عمومی سازمان سینمایی بیانیه‌ای صادر کرد.

  خبرآنلاین/

   

  متن این بیانیه به شرح زیر است:متاسفانه در اظهارات یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری اطلاعات ناصحیحی به بینندگان و مردم عزیز منتقل شد که جهت اطلاع مردم اصلاح می‌شود.

  ١) شهردار محترم تهران ۱۲ سال است که شهردار تهران بوده و حتما به خاطر دارند که خانه سینما در دولت دهم و در زمان شهرداری ایشان بر تهران توسط دولت گذشته تعطیل و پلمب شد.

  هنرمندان سینما و مردم به خاطر دارند که خانه سینما به خواست و اراده هنرمندان و همراهی دولت یازدهم با این اراده ملی در آغاز کار دولت تدبیر و امید بازگشایی شد.

  این بازگشایی با تحمل فشارهای مختلف و عزم دولت درچارچوب واگذاری اموربه دست‌اندرکاران حوزه هنر انجام شد که ثمره آن حضور متعهدانه خانه سینما در پیگیری و حل مسایل صنفی حوزه سینماست. امری که باعث شد به تدریج اغلب امور دست‌اندرکاران به خانه سینما سپرده شود.

  ٢) در پایان دولت گذشته تعداد سینماهای فعال کشور ۳۰۶ سالن بود که قطعا حاصل سیاست‌های دولت گذشته و شهرداری بود. با حسب راهبرد فرهنگی دولت تدبیر وامید به منطور ایجاد امکان بهره‌مندی اقشار مختلف مردم از محصولات فرهنگی تعداد سالن‌های سینمایی از ۳۰۶ به ۴۲۶ سالن افزایش یافته است.

   

  ادامه

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1396 ساعت: 19:37
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها